Profesyonel Ekibimiz

Emlak danışmanı İbrahim Erdaş

İbrahim ErdaşGayrimenkul Danışmanı

1975 Yılında Ankara’da doğdum. Çankaya Cumhuriyet Ticaret Lisesi’nde Muhasebe bölümünü seçerek 2 yıl muhasebe ofisinde stajyerlik yaptım. Staj bitiminde üniversite eğitimimi Anadolu üniversitesi İşletme Fakültesi’nde sürdürürken bir taraftan da yapsat ve taahhüt üzerine faaliyetlerde bulunan Ankara’nın seçkin inşaat şirketlerinde muhasebe sorumlusu olarak 6 yıl çalıştım. Askerlik görevimi Jandarma olarak tamamladıktan sonra İstanbul’da 2 yıl yaşadım ve yine muhasebe üzerine çalıştım. Bir iş teklifiyle tekrar Ankara’ya dönerek kariyerime, holdinge bağlı yine inşaat sektöründe aktif seçkin şirketlerde muhasebe müdürlüğü, mali ve idari koordinatörlük yaparak devam ettim.
Sürekli sektörün içinde bulunmam sebebiyle, Gayrimenkul ve Taşınmazların ticareti ve pazarlaması işini daha aktif ve profesyonelce yapmak isteyip, MEB onaylı Brokerlık, Gayrimenkul ve Mortgage uzmanlığı üzerine sertifikalı eğitimler aldım. Kişisel gelişim, stres yönetimi ve nefes teknikleri üzerine farklı eğitimler aldım.
Başta Çankaya ilçesi olmak üzere, Ankara’nın tamamında 9 yıl, lüks konut, ticari mülk, ticari ofis, plaza ve katları satışı ile kiralaması üzerine işletmecilik, aktif pazarlama, hukuki süreç takibi ve muhasebeleştirilmesi, proje geliştirme, finansman ve yatırım danışmanlığı yaptım.
Çalışma hayatım boyunca, dürüstlüğü ve disiplinli olmayı hedef seçmiş, inandığım her işin en iyisini layıkıyla yapmayı düstur edindim.
Bu sebeple, gayrimenkul ve yatırım faaliyetlerinin, güven üzerine inşa edildiğine de inanarak, doğru zamanda doğru kişilerin bir araya gelmesini sağlamak ve zaman/kazanç tasarrufuna olumlu yön vermek prensibiyle, sektörde ilkeli ve profesyonel hizmet anlayışı ile çalışmakta olan GYG ailesinde gayrimenkul danışmanı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyim.

İrtibat