Kurumsal

GÖKMEN YÜZBAŞIOĞLU GAYRİMENKUL YATIRIM VE PROJE GELİŞTİRME ANONİM ŞİRKETİ

Dünya son sürat dönerken gayrimenkul yatırımlarında güvenilir, size zaman ve para kazandıracak, tecrübe/bilgi birikimi sayesinde pek çok yanlışı sizin adınıza doğruya çevirerek gücünüze güç katacak bir çözüm ortağına ihtiyacınız olacak. Türkiye’nin en dinamik gayrimenkul liderlerinden oluşan ekibimizle aracılık, yatırım danışmanlığı, mülk yönetimi, projelendirme, toplu kiralama/satış konularında yerel ve uluslararası pazarlarda yatırımlarınızın en üst seviyede değerlendirilmesine yönelik çalışıyor, 7/24 kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübemizi yatırım ihtiyacınızın tespiti, görünürlüğünüzün arttırılması, doğru ekspertiz, tüm yasal, finansal süreçler ve vergilendirmeye ilişkin danışmanlık süreçlerinde, zaman/kazanç dengesini koruyarak, sizin adınıza üst seviyede fayda yaratmak üzere kullanıyoruz.

İster alın, ister satın, isterseniz kiralayın. Aşağıdaki uzmanlık konularından herhangi biri için bizi dilediğiniz zaman, çekinmeden arayabilirsiniz.

Proje Geliştirme / Gayrimenkul Yönetimi / Varlık Yönetimi / Yatırım Sepeti / Konut Yatırım Projeleri / Ticari Yatırım Projeleri / Arsa Yatırım Projeleri / Kentsel Dönüşüm ve Planlama / İmar Plan Değişikliği Danışmanlığı / Kamu Gayrimenkul Danışmanlığı / Uluslararası Yatırım / Yurt İçi ve Yurt Dışı Vatandaşlık Yatırımı / Mimari Proje Danışmanlığı / Kira Getirili Gayrimenkul Tasarrufu / Kurumsal Kiralama / VIP Gayrimenkul / Lüks Konut

GYG YATIRIM HİZMETLERİ

 • Pazarlama ve Satış

  Çağın gerekliliğine uygun şekilde profesyonelce belirlenen en doğru taktik, strateji ve teknoloji en verimli şekilde kullanılarak sonuca ulaşılır.

 • Proje Geliştirme

  Gayrimenkulün her dönemin ihtiyaçlarına cevap verebilmesi doğrultusunda projelendirilmesi ve kârlı noktanın yakalanması amaçlanır.

 • Ücretsiz Ekspertiz

  Her türde gayrimenkulün o günkü piyasa koşulları ve konjonktüre göre reel piyasa değeri tespit edilir.

 • Gayrimenkul Müşavirliği

  Kurumsallığın ince detaylarından biri olan hukuk ve mali müşavirlik gibi, gayrimenkulün de ince noktalarından birisi gayrimenkul müşavirliğidir.

Kurucumuz

Gökmen Yüzbaşıoğlu Broker


Başından sonuna yatırım sürecinizde yanınızda yer alacak, ihtiyaçlarınıza doğru çözümleri geliştirerek en yüksek faydayı elde etmenizi sağlayacak, bilgisi, tecrübesi ve vizyonuyla gücünüze güç katacak danışmanlarla çalışarak güvenle atacağınız adımları kâra dönüştüreceksiniz. Unutmayın bir yatırımdan çok daha fazlasını hak ediyorsunuz.

Profesyonel Ekibimiz

Gizem Parlar Gayrimenkul Danışmanı

Seyhan Ateş Gayrimenkul Danışmanı

Erdi Saçaklı Gayrimenkul Danışmanı

Hüseyin Şahin Broker / Manager / Bodrum

İbrahim Erdaş Gayrimenkul Danışmanı

Asım Doğru Gayrimenkul Danışmanı

Savaş Akbulut Gayrimenkul Danışmanı

Yiğit Tatlısu Gayrimenkul Danışmanı

Nihat Hakan Coşkun Gayrimenkul Danışmanı

Fatih Esentimor Gayrimenkul Danışmanı

Buket Yorgancı Gayrimenkul Danışmanı

Ceren Yılmaz Genel Koordinatör

İlhan Turgut Gayrimenkul Danışmanı

Bahar Marasalı Gayrimenkul Danışmanı

Çağakan Doğan Gayrimenkul Danışmanı

Referanslarımız